<<  Firma Tanıtımı  >>

AYDEMİR ENERJİ; Konya'da Elektrik tesisat ve taahhüt hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Elektrik ve elektronik tesisat montaj işinde uzman ekibimiz size güven verecektir. Hizmet kalitesini en üst seviyede tutmakta olan firmamız, taleplerinize ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Hizmetlerimizin arasında;

Elektrik Tesisatı, inşaat elektrik tesisatı, elektrik arıza bakım ve onarım, çevre aydınlatma tesisatı, avize ve led montajı, bina ve otopark aydınlatma, elektrik pano montajı ve pano tesisatı, yangın alarm sistemleri, güvenlik alarm sistemleri, diafon sistemleri tesisatı ile diğer elektrik hizmetleri yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımız olan, Elektrik tesisat ve taahhüt hizmetlerini kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyon ;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, profesyonel hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

AYDEMİR ENERJİ;  Tüm Hakları Saklıdır.
Elektrik Tesisatı, Alarm Sistemleri, Diafon Sistemleri
GSM : 0 530 470 02 19